تولید انواع کابینت های سرویس بهداشتی و حمام از جنس PVC . کاربرد PVC در زمینه ساخت کابینت های مخصوص برای سرویس بهداشتی و حمام ایده ای تازه و نو می باشد که دارای مزایای بسیار زیادی می باشد. از جمله مقاومت بسیار بالای آن نسبت به رطوبت و نفوذ آب که عمر محصول را تا حد بسیار زیادی بالا می برد و همچنین بسیار سبک بوده و از وزن کمی برخوردار است. از دیگر مزیت های کابین های تولیدی می توان به نصب آسان آن اشاره کرد و در برابر ضربه و خراش های احتمالی  بسیار ایمن می باشد.

کابینت های تولیدی PVC متناسب با سنگ روشویی  و شیر آلات مورد استفاده طراحی شده است، به نحوی که علاوه بر زیبایی دارای هارمونی کامل با دیگر لوازم جانبی (اکسسوری) سرویس بهداشتی و حمام می باشد.

کابین های پی وی سی در بازرگانی رستمی

ورق “پی وی سی” PVC

مواد اصلی تشکیل دهنده کابین های تولیدی این شرکت ورق های پی وی سی(PVC)  است. پلی ونیل کلراید  (Polyvinyl chloride)  یکی از فرآورده های اصلی صنعت پتروشیمی و حاصل پالایش نفت خام می باشد. بخش اعظمی از پی وی سی(PVC) تولیدی در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. پی وی سی به دلیل ویژگی های خاص خود جایگزین مصالح ساختمانی سنتی و پیشین شده است. برخی از این ویژگی ها عبارتند از: مقاومت بالا نسبت به آب و محیط های مرطوب به ویژه سرویس های بهداشتی و فضای حمام، زیرا آب به عنوان  یکی از اصلی ترین عوامل فرسایش شناخته می شود، همچنین مقاومت بالا نسبت به فرسایش، عمر محصولات تولیدی از PVC را بطور قابل توجهی بالا برده است، از دیگر مزایای پی وی سی می توان به قیمت رقابتی آن نسبت به مواد اولیه سنتی همچون چوب اشاره نمود. به دلیل ساختار خاص پی وی سی هرگونه عملیات همچون برش، سوراخکاری و پیچکاری به راحتی بر روی آن قابلیت اجرا دارد. این محصول در مقایسه با چوب در برابر حشرات موذی همچون موریانه غیر قابل نفوذ است. عایق بوده و در برابر شستشو با مواد شیمیایی نیز مقاوم است. کاربردهای پی وی سی امروزه بسیار متنوع است و از اصلی ترین کاربردهای آن  میتوان در تولید کابین های سرویس های بهداشتی و مجموعه حمام نام برد که کابینت های تولیدی این مجموعه شامل تمامی مزیت های نام برده می باشد.

مزیت عمده کابین های پی وی سی(PVC)

کابین های تولیدی این مجموعه از بهترین نوع ورق های پی وی سی تولید شده اند و علیرغم وزن سبک، در جابجایی ها دارای ضخامت مناسب (۱۶ mm)  و مقاومت مطلوب می باشند. به دلیل ساختار متناسب با شستشوی کلی و ضد آب بودن،  امکان لازم برای رشد باکتر یها و ایجاد آلودگی به طور کامل از بین می رود.

رنگ کابینت های پی وی سی

یکی از مزیت های عمده پی وی سی(PVC) و کابین های تولید شده از آن قابلیت نقاشی و رنگ آمیزی می باشد. کابین های تولیدی این شرکت از کیفیت بالا در رنگ آمیزی برخوردارند و در فرآیند رنگ آمیزی سه مرحله و سه لایه رنگ استفاده شده است. دو لایه رنگ آستر و یک لایه رنگ سطح، رنگ های مورد استفاده در لایه بیرونی از نوع رنگ های “پلی اورتان” مخصوص پی وی سی می باشد. رنگ پلی اورتان دارای مقاومت بالا در برابر اشعه خورشید و همچنین مواد شوینده دارد.

سنگ رو کابینتی

سنگ های روشویی مورد استفاده در کابینت های تولیدی این مجموعه تماماً از محصولات تولیدی شرکت “چینی کُرد” می باشد که یکی از بهترین برندهای داخل کشور در زمینه تولید چینی جات بهداشتی است. کابین های تولیدی با توجه به نوع ، طرح و ابعاد سنگ های روشویی تولید شده اند. طراحی کابین به نحوی بوده است که دارای پایه بندی قوی جهت تحمل وزن سنگ روشویی به راحتی می باشد.

یراق آلات کابین های پی وی سی(PVC) (لولا، ریل، دستگیره، ضربه گیر، جک و …)

کابینت جهت تولید و سپس برپا و مونتاژ شدن نیازمند لوازم جانبی دیگری علاوه بر ورق های پی وی سی می باشد که از این لوازم جانبی به عنوان یراق آلات نیز نام برده می شود. مهمترین یراق مورد استفاده در تولید کابینت عبارتند از لولا، دستگیره، پایه و در برخی موارد نیز جک های پمپی.

در کابین های “بازرگانی رستمی” از بهترین و با کیفیت ترین یراق آلات استفاده شده است، البته لازم به ذکر است با توجه به درخواست و سلیقه خریدار امکان تولید دلخواه و استفاده از نوع، جنس و طرح خاصی از یراق آلات وجود دارد، به عنوان مثال استفاده از دستگیره و لولا استیل در تولید کابینت  های سرویس بهداشتی و حمام.