نمایندگی مستقیم “چینی کرد” که دارای محصولات متنوع در زمینه تولید چینی جات بهداشتی می باشد و یکی از معتبرترین برندهای تولیدی در این زمینه در سطح کشور است، محصولات متنوع در زمینه چینی جات بهداشتی عبارتند از سنگ های روشویی، سنگ توالت، زیر دوشی، توالت فرنگی در انواع گوناگون و سنگ های متنوع رو کابینتی.

چینی جات فوق ارز بهترین و مرغوبترین مواد اولیه ساخته شده است و پروسه تولید و پخت آن به نحوی بوده است که تمامی استانداردهای لازم در مورد کیفیت لعاب و میزان جذب آب به طور کامل رعایت شده است و علاوه بر تنوع تولید بهبود و ارتقا کیفیت نیز مد نظر قرار گرفته است.

چینی جات بهداشتی

بر اساس استانداردهای تدوین شده، جذب آب در چینی جات بهداشتی کمتر از ۵/. درصد می تواند مورد قبول واقع شود. بیشترین اهمیت این موضوع در ارتباط با سنگ های توالت های فرنگی و زمینی می باشد. دفع فضولات به طور مستقیم بر روی این قطعات می باشد و در صورت جذب بالای آب منجر به ایجاد محیط مرطوب و رشد انواع آلودگی ها می شود، در سنگ ها و چینی جاتی که جذب آب بیش از حد استاندارد است همواره بوی بد و نامناسب از سرویس های بهداشتی متصاعد می شود که علاوه بر آزار دهنده بودن منجر به فضای غیر بهداشتی می شود. همچنین در قطعاتی که میزان جذب آب بالاست بر اساس انبساط حاصل از جذب آب امکان ایجاد ترک و شکستگی نیز در قصعه بهداشتی افزایش می یابد که این مورد نیز در نهایت منجر به کاهش عمر مصالح مصرفی و تحمیل هزینه مازاد بر مصرف کننده می شود.

دلایل جذب بیش از ۵/. درصد در سنگ ها و چینی جات بهداشتی می تواند به خاطر استفاده از مواد اولیه نامرغوب در ساخت چینی جات، در نظر نگرفتن و عدم رعایت تمامی نکات لازم در ارتباط با شرایط کوره پخت در فرآیند پخت قطعه، لعاب نامناسب چینی جات بهداشتی که میتواند منجر به ایجاد سطوح سوزنی بسیار ریز بر سطح محصول شود و همچنین در مواردی لعاب معیوب به صورت لکه هایی تیره بر روی سطح که در صورت بکار گیری این محصول بر اثر گذر زمان این نقاط کانون انباشت آلودگی ها و تخریب سنگ استفاده شده می شود.

بازرگانی رستمی در زمینه توزیع  محصولات بهداشتی و چینی جات ساختمانی فعالیت گسترده ای داراست، این بازرگانی نمایندگی مستقیم شرکت چینی کُرد کرمانشاه را بر عهده دارد، چینی کُرد یکی از بهترین برندهای تولید چینی جات بهداشتی در سطح کشور است که محصولات خود را با استفاده از بهترین مواد اولیه و بهترین شرایط پخت و بکارگیری بهترین ترکیب شیمیای لعاب تولید نموده و دارای  بالاترین کیفیت استاندارد می باشد. کیفیت، تنوع و زیبایی  تبدیل به هویت بارز این تولید کننده بزرگ شده است. محصولات تولیدی عبارتند از توالت های فرنگی، توالت های آسیایی(ایرانی)، روشویی و زیر دوشی.  قطعات تولید شده در این شرکت پس از طی کردن خط تولید در آزمون کنترل کیفیت به طور کامل بررسی می شوند تا کمترین میزان جذب آب مطابق با استانداردهای تدوین شده را داشته باشند. توالت های فرنگی به طور کامل با آب پر می شوند تا دارای هیچگونه نشتی نیز نباشند.

علاوه بر بازار داخلی محصول استاندارد و با کیفیت موجب جذب بازارهای خارجی برای این برند بزرگ گشته است و بر همین اساس مشتریان بسیاری در سطح خاورمیانه و کشورهای همسایه با محصولات بهداشتی این شرکت  آشنایی داشته و چینی کُرد نامی شناخته شده در سطح منطقه می باشد.

ترکیبات:

مواد خام اولیه که جهت تولید چینی جات بهداشتی بکار می روند عبارتند از کائولن، خاک رُس، فلدسپات و کوارتز که به سخت تر و مقاوم شدن محصول کمک می کند. ترکیب این مواد دارای نسبت های خاصی است که رعایت این نسبت ترکیب نقش اساسی در افزایش کیفیت چینی جات تولیدی خواهد داشت. ترکیب ایجاد شده با استفاده از فرآیند ریخته گری به قالب های گچی تزریق می شوند. انعطاف پذیری مواد اولیه اجازه ساخت محصولات بهداشتی در فرم ها و شکل های متنابهی را فرآهم می نماید. قطعه خشک شده و لعاب داده شده سپس در کوره ای در حرارت بیش از ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد  قرار می گیرد. دقت در حرارت پخت منجر به سختی، دوام و کیفیت بالای محصول می شود. مواد اولیه مناسب، لعاب عالی و رعایت اصول پُخت منجر به تولید چینی جات با کیفیت بالا می شود. محصول استاندارد و دارای سطح صاف و شفاف، کار تمیز کاری و نظافت را تسهیل می نماید، مواد شیمیایی و اسیدهای شوینده تاثیری بر محصول با کیفیت نخواهد داشت. تمامی عوامل فوق  در ساخت چینی جات بهداشتی با برند کُرد به طور کامل موجود بوده و منجر به رضایت مصرف کننده از این محصول شده است.