نمایندگی مستقیم شیرآلات بهداشتی و ساختمانی با برند “طهورا” شیرآلات اهرمی در طرح ها و رنگ های متنوع با کیفیت بالا و نشان استاندارد و دارای ضمانت نامه و گارانتی تعویض.

شیرآلات  ساختمانی امروزه نقش بسیار مهمی در سلامت جامعه دارا هستند. لذا در درجه نخست مواد مورد استفاده در ساخت شیر الات بهداشتی و ساختمانی دارای نقشی حیاتی می باشند. استانداردهای جدید در ساخت شیرآلات میزان هدر رفت آب را تا حد بسیار زیادی کاهش داده است. شیر آلات طراحی جدید نسبت به نمونه های قدیمی نقش عمده ای در میزان مصرف آب داشته اند.

ترکیبات فلزی مورد استفاده دارای عمر و دوام طولانی مدت بوده و برای تنظیم و نصب بسیار راحت و کاربردی است و با توجه به تنوع تولید و گونه های مختلف دارای سازگاری مناسب جهت نصب در حالت های مختلف می باشد.

دارای محصولات بسیار متنوعی در زمینه شیر آلات بهداشتی و ساختمانی هستیم که می تواند سلیقه های گوناگون را پاسخ دهد. تنوع بسیار گسترده .

یک دست کامل شیرآلات ساختمانی شامل ۴ شیر مختلف می باشد که عبارتند از: شیر حمام، شیر توالت، شیر روشویی و شیر ظرفشویی.

شیرآلات:

شیرآلات ساختمانی Faucet  عموماً وسیله ای فلزی است که کارکرد اصلی آن کنترل، مهار نمودن و یا تنظیم عبور جریان آب در ساختمان است.

آلیاژ شیرآلات بهداشتی ساختمانی:

شیر آلات ساختمانی از عناصر متفاوتی می توانند تولید شوند از جمله، برنج، چدن، برنز  و در برخی مواقع از استیل نیز جهت تولید شیر آلات استفاده می شود. امروزه متدوال ترین مواد اولیه در تولید شیر آلات شامل آلیاژهای برنجی می شود. به این دلیل که آلیاژهای برنجی به لحاظ بهداشتی دارای بهترین استانداردهای لازم می باشند. آلیاژ برنج یکی از آلیاژهای ترکیبی محسوب می شود که از دو فلز روی و مس ایجاد می شود. ماده پایه مس است که با آن روی اضافه می شود، مس به رنگ سرخ است و تغییر رنگ آلیاژ از طیف سرخ به سوی زرد بیانگر میزان روی استفاده شده در آلیاژ است.  با میزان افزایش فلز روی رنگ آلیاژ روشنتر خواهد شد و به همین میزان آلیاژ سخت تر شده و قابلیت شکل پذیری کاهش می یابد.  ترکیب مس و روی و یا همان آلیاژ برنج دارای دو مزیت عمده است، دارای انعطاف پذیری بالا و قابلیت شکل پذیری و همچنین مقاومت بیشتر در برابر دمای بالا و فرسایش است. (آلیاژ برنج نسبت به فلزات دیگر قابلیت انبساط پذیری بالاتری داراست).

شیرآلات  ساختمانی امروزه نقش بسیار مهمی در سلامت جامعه دارا هستند. لذا در درجه نخست مواد مورد استفاده در ساخت شیر آلات بهداشتی و ساختمانی دارای نقشی حیاتی می باشند که مطلوب ترین آنها آلیاژ برنج شناخته می شود و تولید کنندگانی موفق به دریافت نشان استاندارد می شوند که استانداردهای لازم در زمینه مواد اولیه ساخت شیرآلات را رعایت نموده باشند و بازرگانی رستمی این اصل مهم را در زمینه توزیع و فروش شیرآلات ساختمانی همواره مد نظر قرار داده است.

تولید شیرآلات بهداشتی ساختمان:

تولید شیرآلات ساختمانی شامل چندین مرحله است که می توان از مراحل ریخته گری، ماشین کاری، پرداخت، مرحله آبکاری و مونتاژ نمودن نام برد.

اجزای  شیرآلات:

شیرآلات بهداشتی ساختمان به طور کلی از دو بخش مهم تشکیل شده اند،  بخش داخلی و قسمت خارجی، بخش  داخلی تنه یا پایه اصلی را شامل می شود و بخش خارجی دربرگیرنده دسته و ظاهر شیر آلات است.

آبکاری شیرآلات:

جهت آبکاری شیرآلات بهداشتی ساختمان معمولا بخش بیرونی شیرآلات توسط لایه ای از فلزات برنز و یا کروم پوشانده می شود. جهت آبکاری مناسب تمامی قطعات باید پیش از فرآیند آبکاری به طور کامل باید جهت این مورد آماده شوند که یکی از مراحل پرداخت قطعه است به نحوی که قطعه دارای هیچگونه سطوح غیر صاف و نا هماهنگ نباشد و به بهترین نحوه ممکن تمیز گردد تا امکان نشستن لایه جدید بر روی آن فراهم گردد ، لایه آبکاری معمولا در حد میکرومتر است اما به محصول ظاهری زیبا و همچنین مقاوم در برابر خوردگی می دهد، لایه روکش یا آبکاری شده امکان فرسایش را از بین می برد.